Bizler için halkla ve esnafla iç içe sorunları paylaşmak ve önerileri almak hizmete bakışımızın önceliklerini teşkil ediyor


ESNAF GEZİSİ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Ak Parti Seydikemer İlçe Başkanı Eczacı Salih Gümüş ve Başkan yardımcısı Mustafa Karakuş ile birlikte esnaf gezilerine aralık vermeden devam ediyor. Başkan Yakup Otgöz, Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan esnaflarla bir araya gelerek hem sohbet etti, hem de Seydikemer’e yapılan ve yapılacak olan hizmetler ile ilgili bilgi alışverişi yaptılar.

Belediye Başkanlığı görev süresinin başlaması ile birlikte yoğun bir bürokrasi trafiği yaşadığını ifade eden Başkan Yakup Otgöz, ´Bizler için halkla ve esnafla iç içe sorunları paylaşmak ve önerileri almak hizmete bakışımızın önceliklerini teşkil ediyor. Bunun için de esnafımızla ve halkımızla bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Yeni bir ilçeyiz, çözülmesi gereken sorunlarımız çok, bu sorunlar içerisinde esnafımızı ilgilendiren de bir çok konu bulunmakta, bu konular için attığımız adımların yol almasıyla birlikte esnaflarımıza daha fazla zaman ayırma imkanı buluyoruz. Vatandaşlarımızı gün içerisinde belediyemizde yoğun olarak ağırlıyor, dertlerini, sıkıntılarını dinleyerek çözüm arayışı içerisine giriyoruz. Ama şehrimizin can damarları olan esnaflarımızı da ziyaret ederek onlarla sohbet edip fikirlerini ve isteklerini dinlemek istiyoruz. Bu sebeple vatandaş ve esnaf ziyaret programını kesintisiz olarak sürdürmeye planlıyoruz.’ şeklinde konuştu.

HALKI ÖNEMSEYEN BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI  

Halkın içinde halkı önemseyen bir belediyecilik anlayışı ile çalıştıklarını kaydeden Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “ Esnaf gezisi yaparak ilçemizin ekonomik yükünü çeken şehrimizin can damarları esnaflarımıza kulak veriyor, isteklerini dinliyoruz. ” dedi.

 


Okunma Sayısı: 3037