Başkan’ımız Otgöz, “Yeni normalleşme önlemlerine uyarak Muğla’nın yüksek riski temsil eden turuncu rengini maviye döndürebiliriz.” dedi.


BAŞKAN’IMIZ OTGÖZ:
“TURUNCUYU MAVİYE DÖNDÜREBİLİRİZ”

Seydikemer Kaymakamı Ayhan Yazgan ile Belediye Başkan’ımız Yakup Otgöz "Dinamik Denetim Modeli" kapsamında ilçenin birçok noktasında denetleme yaptı.

Başkan’ımız Otgöz, “Yeni normalleşme önlemlerine uyarak Muğla’nın yüksek riski temsil eden turuncu rengini maviye döndürebiliriz.” dedi.

/////

İçişleri Bakanlığı’nın, 81 il valiliğine gönderdiği “Dinamik Denetim Süreci” konulu genelgesi kapsamında, Seydikemer’de Kovid-19 tedbirleri denetimleri, Seydikemer Kaymakamı Ayhan Yazgan ile Belediye Başkan’ımız Yakup Otgöz ‘ün katılımıyla gerçekleşti. Polis ve zabıta ekiplerinin de yer aldığı denetimde kurallara uyulması gerektiğinin altı çizildi.

“İnşallah birlikte başaracağız”

Denetimler kapsamında birçok iş yerini ziyaret eden Başkan’ımız Otgöz, bir süre esnaf ve çalışan personelle sohbet edip uyulması gereken kurallar hakkında bilgi verdi. Denetimlerde esnafın Kovid-19 tedbirlerine uyduğunu gözlemlediklerini dile getiren başkan’ımız Otgöz; “Sayın Kaymakamımız Ayhan Yazgan, polis ve zabıta ekiplerimizle birlikte Seydikemer’imizde denetim gerçekleştirdik. Denetim kapsamında sabah 07.00'den akşam 19.00'a kadar hizmet verecek lokanta, kafe ve çay ocakları gibi işletmelerde yüzde 50 kapasite sınırı ve masalar arasındaki mesafelerde gözden geçirildi. Şimdiye kadar Seydikemer’deki esnafımızın kurallara uyduğunu gördük. Esnaf kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca temizlik, maske, mesafe kurallarına dikkat etmeye devam edelim. Türkiye’ye haritasındaki turuncu rengi maviye döndürmek bizim elimizde. İnşallah birlikte başaracağız.” diye konuştu.Okunma Sayısı: 1535