SEYDİKEMER’DE OKULLAR YÜZ YÜZE EĞİTİME HAZIR


Seydikemer’de yüz yüze eğitime başlayacak okullar, belediye ekiplerince kovid-19 pandemisiyle mücadele kapsamında dezenfekte edildi. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, öğrencilerin sağlıklı bir şekilde eğitim öğretime devam edebilmeleri için her şeyin hazır olduğunu söyledi.

///

2020-2021 eğitim öğretim yılının ikinci dönemi uzaktan ve yüz yüze eğitimle başlıyor. Seydikemer’deki köy okulları, 15 Şubat Pazartesi günü başlayacak yüz yüze eğitime hazır hale getirildi. Seydikemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri okullarda temizlik ve dezenfektan çalışması yaptı. Kovid-19 virüsüyle mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda öğrencilerin oturacağı sıralar 1 buçuk metre mesafeye uygun şekilde yerleştirildi.

BAŞKAN OTGÖZ: “HER ŞEY SİZLER İÇİN HAZIR”

Uzun bir aranın ardından yeniden başlayacak eğitim öğretim öncesi okulların temizlendiğini ve dezenfekte edildiğini belirten Başkan Otgöz, sosyal medya hesabında paylaştığı videoda, “Sevgili çocuklar yeni eğitim-öğretim dönemi için okullarımızı temizledik, dezenfekte ettik. Her şey sizler için hazır. Sizlere başarılar diliyorum. İyi dersler” diye konuştu.
Okunma Sayısı: 1473