65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARIMIZA MASKE VE KOLONYA DAĞITIMI İLÇE GENELİNDE DEVAM EDİYOR...


65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARIMIZA MASKE VE KOLONYA DAĞITIMI İLÇE GENELİNDE DEVAM EDİYOR.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın haftanın her günü saat 10.00 ile 20.00 saatleri arasında dışarı çıkabilecekleri açıklandıktan sonra  65 yaş ve üstü vatandaşlarımız için gönderdiği maske, kolonya ve Cumhurbaşkanımızın kaleme almış olduğu mektubun dağıtımı Seydikemer ilçesi genelinde devam ediyor.

Seydikemer Belediye Başkanı Sayın Yakup Otgöz'ün talimatlarıyla Muhtarlık İşleri Müdürü Fahri Can'ın yönetiminde; Belediye personellerinin özverili çalışmaları ile Seydikemer ilçesinin 65 mahallesinde 10.163 vatandaşa dağıtımları devam ediyor.

Yapılan açıklamaya göre, Seydikemer ilçesinin 44 mahallesine dağıtım tamamlanmış olup, 65 üstü yaş vatandaşlardan; yaz aylarında yaylada yaşan vatandaşlara ise daha sonra teslim edileceği bildirildi. Dağıtım yapılan mahalleler ise; Alaçat, Arifler, Arsa, Atlıdere, Bağlıağaç, Bayır, Belen, Boğaziçi, Cumhuriyet, Çaltıözü, Çamurköy, Çatak, Çayan, Çaykenarı, Çobanlar, Çökek, Çukurincir, Demiler, Dere, Dodurga, Döğer, Eşen, Gerişburnu, Gölbent, Güneşli, Hacıosmanlar, İzzettin, Kabaağaç, Karadere, Karaköy, Kayacık, Kayadibi, Kıncılar, Korubükü, Kumluova, Menekşe, Minare, Ortaköy, Sarıyer, Seydiler, Uğurlu, Yakabağ, Yaka, Zorlar.


Okunma Sayısı: 68