Ankara’da Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın Başkanlığında Bakanlarla yapılan toplantıda Seydikemer’e pek çok yatırımın kazandırılmasını sağladı.


Seydikemer Belediye Başkanı AK Partili Yakup Otgöz, Ankara’da Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın Başkanlığında Bakanlarla yapılan toplantıda Seydikemer’e pek çok yatırımın kazandırılmasını sağladı. Seydikemer Devlet Hastanesi’nin ihale tarihinin belirlendiğini ve pek çok yatırımın önünün açıldığı öğrenildi

İHALE 24 EKİM’DE

Ankara’daki toplantı hakkında bilgi veren Başkan Otgöz, “Biz Cumhurbaşkanımız nezdinde Bakanlarımıza Seydikemer’in sorun ve projelerini ilettik. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay başkanlığında Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli, Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy, Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Mehmet Cahit Turhan, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez ve Bakan Yardımcılarından oluşan heyetle Milletvekillerimiz Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan, İl Başkanı Kadem Mete ile yapılan toplantıda Muğla’mıza ve Seydikemer’imize yapılacak yatırımlar tek tek gündeme alındı. Birçok proje ilgili Bakanlıklar tarafından çalışmalara başlanmasına karar verildi. Seydikemer’imize yapılacak proje ve yatırımların takibini yapmaya devam edeceğiz. Bu görüşmeler neticesinde 150 yataklı Seydikemer Devlet Hastanesi’nin ihalesinin 24 Ekim 2019 tarihinde yapılacağı müjdesini vermekten de mutluluk duyuyorum” ifadelerini kullandı. 

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Ankara dönüşü yaptığı bilgilendirme toplantısına İlçe Kaymakamı Haktan Gökçekuyu, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ecz. Salih Gümüş, Belediye Başkan Yardımcıları Ramazan Kaynak, Mustafa Ali Türkan, Belediye Meclis Üyeleri ve Birim Müdürleri katıldılar.


Okunma Sayısı: 1681