Seydikemer Belediyesi her geçen gün geliştirdiği ve zenginleştirdiği hizmet araçları filosuna yeni bir iş makinesi daha ekledi.


Yeni İş Makinesi Vatandaşların Hizmetine Sunuldu

Seydikemer Belediyesi her geçen gün geliştirdiği ve zenginleştirdiği hizmet araçları filosuna yeni bir iş makinesi daha ekledi.

Kasım 2017 tarihinde alımına karar verilerek Devlet Malzeme Ofisi ile yazışmalarına başlanılan 14 tonluk Paletli Ekskavatör, nihayet belediye şantiyesindeki araç parkında yerini aldı.

Seydikemer Belediyesi, ilçenin ihtiyaçları doğrultusunda 396.435.00 TL’ ye Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğünden alınan CAT marka 313 FL GC modeli Paletli Ekskavatör Seydikemer halkının hizmetine sunuldu.

Belediye şantiyesindeki yerini alan yeni iş makinesi ile ilgili açıklama yapan Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “Seydikemer Belediyesi olarak 4. yılımızı doldurmak üzereyiz. Mahallelerimizdeki hizmetlerimizi yerine getirirken büyük sıkıntılar çektiğimiz bölgelerde kullanılmak üzere 14 tonluk yeni paletli ekskavatör alımı yaptık. Büyük ekskavatörlerimizle giremediğimiz yerlere yeni aldığımız paletli ekskavatörle girerek vatandaşlarımızın isteklerini karşılarken çektiğimiz sıkıntıları ortadan kaldıracağız. Tabi yeni bir ilçeyiz ihtiyaçlarımız her geçen gün artarak devam etmektedir. Bizim için önemli olan vatandaşlarımızın istek ve taleplerini karşılayıp, sıkıntılarını hızlıca ortadan kaldırmaktır. Yılmadan çalışmaya devam edeceğiz. Yeni iş makinemiz ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi. 


Okunma Sayısı: 1209