Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Gerişburnu Mahallesi’ne yapılan köprü hem sanayi esnafına hem de mahalle sakinlerine rahat nefes aldıracak


Seydikemer'de vatandaşların taleplerini dinleyip, sorunlarına çözüm üreten Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz'ün talimatıyla Gerişburnu Mahallesi’nde köprü yapımı çalışmasına başlandı. Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapılan köprü 10 metre uzunluğunda ve 12 buçuk metre genişliğinde olacak. Köprü tamamlandığında mahalle sakinleri ve sanayi esnafı ulaşımda rahat bir nefes alacak.

EN YAKIN SÜREDE TRAFİĞE AÇILACAK

Köprü çalışmasıyla ilgili bilgi veren Seydikemer Fen İşleri Müdürlüğünde görevli Mühendis Bilgin Bozkurt, köprünün kuru beton atımı çalışmasının tamamlanmasıyla trafiğe açılacağına işaret ederek; "Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü olarak Gerişburnu Mahallesi’nde sanayi sitemizin esnafları ve halkımızın talebi üzerine 10 metre uzunluğunda 12 buçuk metre genişliğinde köprü projemiz değerlendirmeye alınmıştır. Seydikemer Belediye Başkanımız Sayın Yakup Otgöz'ün talimatlarıyla köprü projemiz çalışmaya başlamıştır. Kuru betonu atılarak köprümüz halkımıza en yakın sürede trafiğe açılmasını planlamaktayız" ifadelerini kullandı.


Okunma Sayısı: 1271