BELEDİYEYE AİT SERADA ÜRETİLEN ÇİÇEKLER PARKI SÜSLEDİ


SEYDİKEMER BELEDİYESİ İLÇEYE YENİ PARK KAZANDIRDI

SEYDİKEMER BELEDİYESİ SERADA ÜRETTİĞİ ÇİÇEKLERLE PARKI SÜSLEDİ

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Belediyeye ait serada yetiştirilen çiçeklerle renklendirilen parkta incelemelerde bulunup, çiçek dikti.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün talimatı üzerine Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerince Cumhuriyet Mahallesi’nde yaklaşık 1250 metrekare alana park yapıldı. İlçede yaşayan yaşlı vatandaşların dinlenip vakit geçirebilmeleri için tasarlanan parkta, vatandaşların oturabilmeleri için banklar yerleştirildi. Üretken bir belediyecilik anlayışına sahip olan Seydikemer Belediyesi, kendi seralarında yetiştirilen çiçeklerle de parkı süslendirdi.

Yeni yapılan parkta incelemelerde bulunmak amacıyla ziyaret eden Başkan Otgöz’e Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Karakuş, Ramazan Kaynak ve Mustafa Ali Türkan eşlik etti. Parkta çalışan personele kolay gelsin diyen Başkan Otgöz, daha sonra kendi elleriyle çiçek dikti.

BELEDİYEYE AİT SERADA ÜRETİLEN ÇİÇEKLER PARKI SÜSLEDİ

Belediyenin serasında yetiştirilen çiçeklerle bahçe düzenlemesinin yapıldığına dikkat çeken Başkan Otgöz; “Burası belediyemize ait bir park. Aşağı yukarı 1200 metrekare bir alan. Burası yaşlıların gelip oturabileceği, arkadaşlarıyla sohbet edebileceği; kitap, dergi, günlük gazeteleri okuyabileceği, hoşça bir vakit geçirebilecekleri bir yer olacak. Buradaki gülleri belediyemizin seralarında yetiştirdik. Kendi emeğimiz. İşçilerin, sizlerin, hepsinin alın teri burada. Güzel bir park bahçe olacak inşallah. Burası yemyeşil olacak. Tüm Seydikemer’imize, tüm vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi. 


Okunma Sayısı: 847