BAŞKAN OTGÖZ’ÜN TALİMATIYLA EVİ YANAN AİLEYE EŞYA YARDIMI YAPILDI


SEYDİKEMER BELEDİYESİ EVİ YANAN AİLEYE SAHİP ÇIKTI

BAŞKAN OTGÖZ’ÜN TALİMATIYLA EVİ YANAN AİLEYE EŞYA YARDIMI YAPILDI

Seydikemer Belediyesi, Ortaköy Mahallesi'nde henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı çıkan yangında evleri kullanılamaz hale gelen Akçay ailesine eşya yardımında bulundu.

 

 

Seydikemer’in Ortaköy Mahallesi'nde Muammer ve Ayşe Akçay’ın oturduğu evde çıkan yangın sonucu evleri kullanılamaz hale geldi. Akçay ailesine Seydikemer Belediyesi sahip çıktı. Yangında eşyaları yanan ve kullanılamaz hale gelen aileye Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün talimatıyla eşya yardımında bulunuldu. Akçay ailesine, Seydikemer Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından ev eşyası gönderildi. 

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Otgöz; “Seydikemer Belediyesi olarak ilçemizde ihtiyaç sahibi kim varsa onlara yerinde müdahale ediyoruz. Akçay ailesinin evlerinde çıkan yangında eşyaları yanarak kullanılamaz hale geldi. Kış aylarında, ailemizin daha fazla mağduriyet yaşamaması için eşya yardımında bulunduk. Zor günler birlik beraberlikle atlatılır. Belediye olarak tüm birimlerimizle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz, ailemize geçmiş olsun” dedi.

 

 


Okunma Sayısı: 811