Muhtarların talep ve önerileri alınarak görüşülen konularla ilgili gerekli görüşme ve yazışmalar yapılması kararlaştırılmıştır.


Seydikemer  Orman İşletme Müdürlüğü toplantı salonunda Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu başkanlığında, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, İlçe Jandarma Komutanı, Eşen Jandarma Karakol Komutanı, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının İlçe Müdürleri, Muhtarlar Derneği Başkanı, Kumluova, Karadere, Dodurga, Boğaziçi, Karaköy, Çukurincir, Gölbent, İzzettin, Eşen, Yakabağ, Korubükü, Demirler, Arifler, Minare, Kabaağaç, Alaçat, Çaykenarı Mahalle Muhtarlarının katılımı ile muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda kurum müdürleri görev alanına giren konularda yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Muhtarların talep ve önerileri alınarak görüşülen konularla ilgili gerekli görüşme ve yazışmalar yapılması kararlaştırılmıştır. Kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri ile mahalle muhtarlarının talepleri yerinde dile getirilerek bürokratik engellerin aşılmış, çözüm odaklı devlet millet birlikteliği sağlanmıştır.


Okunma Sayısı: 2644