ÇÖKEK MAHALLESİ’NİN YOLLARINI ASFALTLIYORUZ


ÇÖKEK MAHALLESİ’NİN YOLLARINI ASFALTLIYORUZ

Seydikemer Belediyesi  Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz Çökek Mahalle'mizde yol bakım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Vatandaşlarımız özverili çalışmalardan dolayı Seydikemer Belediye Başkanımız Yakup Otgöz’e teşekkür etti. 

Seydikemer Belediyesi olarak, ilçemizdeki mahallelerimizin daha yaşanabilir olması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Seydikemer’imizin dört bir yanında rutin olarak gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında bozuk yollar vatandaşların daha rahat bir ulaşım sağlaması için yenileniyor. Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz Çökek Mahallesi’ndeki yol bakım çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan asfalt çalışması sonucu 3 buçuk kilometrelik yol asfaltlandı. 

Seydikemer Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarının çok memnun edici olduğunu vurgulayan Çökek Mahalle Muhtarımız Süleyman Fahri Bildirici; “Değerli başkan yardımcımız Ramazan Kaynak, yapılan işleri yerinde kontrol ediliyor. Bu çalışmaları an ve an takip ediyorlar. Seydikemer Belediye Başkanımız Yakup Otgöz ve ekibine teşekkür ediyorum. Köylülerimiz buradalar. Onlar da yapılan çalışmalardan memnunlar. Teşekkür ederiz sağ olun” diye konuştu. 

Çökek Mahallesi’nden Ömer Bildirici; “Köyümüze yapılan hizmetlerden dolayı başkanımıza ve muhtarımıza teşekkür ediyoruz. Yapılan hizmetlerden memnunuz. Hem muhtarımızdan hem Yakup Başkanımızdan hem Ramazan Başkanımızdan hepsinden memnunuz” dedi.


Okunma Sayısı: 492