Seydikemer belediye başkanı Yakup Otgöz Burak Özbay ve Buse Bölükbaş çiftinin nikahını kıyarak yeni evlenecek olan çifte ömür boyu mutluluklar diledi


Seydikemer belediye başkanı Yakup Otgöz, Meclis toplantı salonunda  Burak Özbay ve Buse Bölükbaş çiftinin nikahını kıyarak yeni evlenecek olan çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

Seydikemer Belediyesi meclis toplantı salonunda evliliğe ilk adımı atmak üzere evet diyecek olan çiftlerin mutluluklarına ortak oldu. Nikah memuru cübbesini üzerine giyen Başkan Otgöz Burak Özbay ve Buse Bölükbaş çiftlerinin nikahını kıydı.

Yeni hayatlarında genç çifte mutluluklar dilediğini belirten Başkan  Otgöz, "Evlilik çok kutsal bir müessesedir. Tabii ki evlilik hayatınızda iyi ve kötü günleri birlikte yaşayacaksınız. Yeni hayatınızda karşınıza çıkacak olan engelleri, sorunları birlikte aşacaksınız. Her şeyden önce bu evliliğin sağlık mutluluk ve huzur içinde devam etmesini temenni ediyorum. Saygı, sevgi ve hoşgörünüzü birbirinizden eksik etmeyiniz. Sizlere sağlıklı ve sevgi dolu geçireceğiniz güzel günler, mutluluklar diliyorum" dedi.

Başkan Otgöz  genç çifte kahve fincanı hediye etti. Genç çiftin evlilik cüzdanını ise Adem Tekeli takdim ederek genç çiftlere mutluluklar diledi.


Okunma Sayısı: 388