İŞ VE SIYASET DÜNYASINI BİR ARAYA GETİREN DÜĞÜN


BAŞKAN OTGÖZ, BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISININ KIZININ NİKAHINI KIYDI

İŞ VE SIYASET DÜNYASINI BİR ARAYA GETİREN DÜĞÜN

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ali Türkan'ın kızının nikahını kıydı.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Fethiye Çalış'taki bir düğün mekanında Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ali Türkan'ın kızı Erva Sultan'ın nikahını kıydı. Erva Sultan hayatını Mehmet Emin Çalışkan ile birleştirdi. Oldukça heyecanlı oldukları görünen genç çiftin nikahını kıyan Başkan Otgöz, Erva Sultan ve Mehmet Emin çiftine bir ömür boyu mutluluklar diledi.

İş ve siyaset dünyasından bir çok ismi bir araya getiren düğüne; Seydikemer Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Karakuş ve Ramazan Kaynak, AK Parti Muğla İl Teşkilat Başkanı Gültekin Akça, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı, Beşkaza Kültür ve Dayanışma Platformu Başkanı Devrim Karakuş, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, bazı komşu ilçelerin belediye başkanları, basın camiası ve çok sayıda davetli katıldı.

Düğün törenine katılamayan Muğla Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, bazı komşu beledilerin belediye başkanları ve çok sayıda isim de tebrik mesajlarını iletti.

 

 


Okunma Sayısı: 1566