Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli, yayımladığı bir mesajla Anneler Günü’nü kutladı.


Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli, yayımladığı bir mesajla Anneler Günü’nü kutladı. 

 

Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli, Anneler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, “İyiliğin, şefkatin, fedakarlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı annelerimizin mübarek ellerinden öperek Anneler Günü’nü kutluyorum." dedi.

 

Başkan Akdenizli mesajında, “Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (sav) buyurduğu üzere cenneti annelerin ayaklarının altında gören bir medeniyetin fertleri olarak annelerimize layık oldukları sevgi ve saygıyı göstermek en temel görevlerimizden biridir.” ifadelerini kullandı.

 

“ANNELERİN HAKKI ÖDENMEZ”

 

Annelerin bir gün değil, her gün hatırlanması ve baş tacı edilmesi gerektiğini ifade eden Akdenizli, annelerin hakkının asla ödenemeyeceğini belirterek, şunları kaydetti: Her türlü fedakarlığı gösteren ve zorluklara sabırla göğüs geren annelerimize ne kadar hizmet edilse azdır. Annelerimiz, hayatımız boyunca rehberimiz, eğitimcimiz ve hayat yolculuğumuzda kutup yıldızımızdır. Bizlerin sevgi dolu yaklaşımları onların en büyük mutluluğu olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle yüreğinde taşıdığı sınırsız sevgi ve sabırla değeri biçilemeyen başta şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü tebrik ediyor, tüm annelerimize aile fertleriyle birlikte sağlık, sevinç, mutluluk ve huzur dolu günler diliyorum.


Okunma Sayısı: 65