Kalp rahatsızlığından Dolayı sık sık rahatsızlanan Çaltılar mahallesindeki 57 yaşındaki Esme Gökmen yol sevinci yaşıyor.


Kalp rahatsızlığından Dolayı sık sık rahatsızlanan Çaltılar mahallesindeki 57 yaşındaki Esme Gökmen yol sevinci yaşıyor. Ambulans giremediği için ana yola motorla gitmek zorunda kalıyorduk. Artık Ambulans girebilecek.

Seydikemer’e bağlı Çaltılar Mahallesinde yaşayan Kasim Gökmen isimli vatandaş, yıllar sonra devletin hizmetini sokaklarında gördüklerini belirterek Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e teşekkür etti.

Seydikemer Belediyesi 4 ayrı ekiple her gün 4 farklı mahallede yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. İlçenin yayla mahallelerinde Çaltılar Mahallesinde yol çalışmalarını değerlendiren mahalle sakinlerinden Kasim Gökmen, “ Ambulansın dahi giremediği bu yolun yapımı için Başkan Otgöz’ teşekkür ediyorum. Eşim kalp hastası yürümede zorluk çekiyor. Ambulans aracı giremiyordu. Motorla ana yola çıkartmak zorunda kalıyordum. Yıllar sonra yolumuz, artık yol oldu” diyerek Başkan Yakup Otgöz’e teşekkür etti.

Çaltılar Mahallesindeki yol çalışmaları kapsamında ekipler, şarampol yapımının ardından yola serdikleri stabilize malzemeyi sıkıştırma işleminden geçiriyor.

Seydikemer belediyesi fen işleri ekiplerine yardım eden Çaltılar mahallesi azalarından Mehmet Cankara’da çalışmalarda çok memnunuz. Mahallemizin bir yolu daha yapılıyor. En önemlisi de artık ambulansın girebilmesi. Seydikemer Belediyesine ve Başkanımız Yakup Otgöz’e teşekkür ediyoruz dedi.

Çalışmaları yakından takip eden Çaltılar mahalle Muhtarı Nural Kaya’da Seydikemer Belediyesini çalışmalarında çok memnun olduklarını dile getirerek. Başkanımız Yakup Otgöz bizlere gerekli ilgiyi gösteriyorlar. Burada kalp hastası olan Esme Gökmen’in yoluna ambulans dahi giremiyordu. Çoğu zaman ambulansın gelmesi gerektiği zamanlarda, hastamızı motorla yola çıkarmak zorunda kalıyorduk. Belediyemize müracaat ettiğimizde hemen işleme koydular. Artık bu yolumuza ambulans girebilecek diyerek Seydikemer Belediyesine ve Başkan Otgöz’e teşekkür etti.

Yol özlemi çeken 57 yaşındaki Esme Gökmen yol sevincini dile getirerek, kalp hastasıyım, ambulans gelemiyordu. Şimdi yolumuz iyi oldu, ambulans rahat çıkabilecek. Seydikemer Belediyesine, personeline, hepsine teşekkür ediyorum. Çok rahatsızlandığım için sık sık ambulansa ihtiyaç duyuyoruz. O da buraya kadar gelemiyor. Eşim motorla ana yola indirmek zorunda kalıyordu. Hep böyle zorluklar yaşıyorduk. Yolumuzun yapılmasına çok sevindik, Muhtarımızdan, azalarımıza, Belediyemizden, çalışanlarına kadar, Belediye Başkanımız Yakup Otgöz’e teşekkür ediyorum dedi.


Okunma Sayısı: 1032