Yonetici Resim

Kasım GÜRBÜZ

Sosyal Yardım İşleri Müdürü*1978 Yılında Tokat ili Reşadiye ilçesinde doğdu.1994 Yılında Reşadiye İmam Hatip Lisesini bitirdi.Sırasıyla Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Önlisans, İşletme Fakültesi Lisans, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Önlisans, Türk Dili ve Edebiyatı Lisans ve İlahiyat Önlisans bölümlerinden mezun olmuştur.Halen Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi  Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslararası İşletme ve Ticaret Anabilim dalında Tez aşamasında master öğrencisidir.

*İstanbulda Özel bir Holding bünyesinde 5 yıl çalıştıktan sonra 1999 Yılında yapılan Devlet Memurluk Sınavını (DMS) kazanarak 2000 yılında Muğla ili Fethiye İlçesi Kumluova Belediyesine Yazı İşleri Başkatibi  olarak atandı. Karadere Belediyesinde yaklaşık 2 yıl vekaleten Başkatip olarak görev yaptı.Görevde yükselme sınavını kazanarak  2010 Yılında Kumluova Belediyesi Yazı işleri Müdürü oldu.

*6360 Sayılı Kanun ile birlikte Belde belediyeleri kapatılıp Seydikemer İlçesinin kurulması ile Başkanlık makamı tarafından 2014 Yılı Nisan ayında  Seydikemer Belediyesi Yazı İşleri Müdürü olarak ataması yapıldı.

*2016 Yılında Sosyal Yardım işleri Müdürlüğünün kurulması ile Yazı işleri Müdürlüğünün yanı sıra Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünü de vekaleten yürüttü.

*2019 Yılı Nisan ayında Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne asaleten atandı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürünün emekli olması nedeniyle 2021 yılı Mart ayında Sosyal Yardım İşleri Müdürü görevinin yanı sıra Kültür ve Sosyal İşler Müdür vekili olarak görevlendirildi.

*Kitap,dergi okumayı,Seyahat etmeyi,Spor yapmayı,Müzik dinlemeyi,İnsanlara yardım etmeyi çok seven Kasım GÜRBÜZ çeşitli Sosyal amaçlı dernek ve birlik de görev yapmış olup evli ve 2 çocuk babasıdır.