Yonetici Resim

Kasım GÜRBÜZ

Sosyal Yardım İşleri Müdürü*1978 Yılında Tokat ili Reşadiye ilçesinde doğdu.1994 Yılında Reşadiye İmam Hatip Lisesini bitirdi.Sırasıyla Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Önlisans, İşletme Fakültesi Lisans, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Önlisans, Türk Dili ve Edebiyatı Lisans ve İlahiyat Önlisans bölümlerinden mezun olmuştur. Ayrıca 2022 yılı Haziran ayında  Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi  Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslararası İşletme ve Ticaret Anabilim dalında Tezli Yüksek Lisans yapmış ve uzman ünvanını almıştır. Bunun yanı sıra 2023 yılı Haziran ayında Erzurum  Atatürk Üniversitesi Adalet Önlisans bölümünü bitirmiştir. Doktoraya  yönelik   çalışmalarına devam etmektedir. 

*İstanbulda Özel bir Holding bünyesinde 5 yıl çalıştıktan sonra 1999 Yılında yapılan Devlet Memurluk Sınavını (DMS) kazanarak 2000 yılında Muğla ili Fethiye İlçesi Kumluova Belediyesi Yazı İşleri Birimine Başkatip olarak atanmıştır. Fethiye Karadere Belediyesinde yaklaşık 2 yıl vekaleten Başkatip olarak görev yapmış ve Görevde yükselme sınavını kazanarak  2010 Yılında Kumluova Belediyesi Yazı işleri Müdürü olmuştur. 

*6360 Sayılı Kanun ile birlikte 6 Belde belediyesi kapatılıp Seydikemer İlçesinin kurulması ile Başkanlık makamı tarafından 2014 Yılı Nisan ayında  Seydikemer Belediyesi Yazı İşleri Müdürü olarak ataması yapılmıştır.

*2016 Yılında Sosyal Yardım işleri Müdürlüğünün kurulması ile Yazı işleri Müdürlüğünün yanı sıra Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünü de vekaleten yürütmüştür. 

*2019 Yılı Nisan ayında Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne asaleten atandı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürünün emekli olması nedeniyle 2021 yılı Mart ayında asil olarak  Sosyal Yardım İşleri Müdürü görevinin yanı sıra Kültür ve Sosyal İşler Müdür vekili olarak görevlendirildi.

*2023 yılı Temmuz ayı itibariyle Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne atama yapılması neticesinde bu görevi ilgilisine devretmiş, halen Seydikemer ilçe Belediyesinde  Sosyal Yardım İşleri Müdürü olarak görevine devam etmektedir. Covid 19 Salgın sürecinde ve 6 Şubat 2023 depreminde vatandaşlarımıza her türlü yardım yapılmasında aktif olarak görev almıştır.

*Kitap,dergi,şiir okumayı, Seyahat etmeyi, Doğa yürüyüşü ve spor yapmayı, Müzik dinlemeyi, İnsanlara ve Hayvanlara yardım etmeyi çok seven Kasım GÜRBÜZ çeşitli sosyal amaçlı dernek, vakıf ve birlik de görev yapmış olup evli ve 2 çocuk babasıdır.