Koronavirüs nedeniyle vefat eden Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürü Ali Babacan'ın çalışma odasındaki masasına karanfiller bırakıldı.


SEYDİKEMER BELEDİYESİ’NDE BABACAN'IN MASASINA KARANFİLLER BIRAKILDI

Koronavirüs nedeniyle vefat eden Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürü Ali Babacan'ın çalışma odasındaki masasına Başkan’ımız Yakup Otgöz ve belediye personelleri tarafından fotoğrafı ve karanfiller bırakılarak dua edildi.

Oldukça duygusal anlar yaşayan Başkan’ımız Otgöz burada yaptığı konuşmada Ali Babacan ile birlikte 7 yıl çalıştıklarını kaydetti. Belediyenin mali yükünü sırtladığını ve herkese babacan bir tavırla yaklaştığını dile getiren Başkan’ımız Otgöz; "Maalesef bayram sevincimiz yerini sevdiğimiz bir mesai arkadaşımızı, kaybetmenin üzüntüsüne bıraktı. Ali Babacan ile 7 yıl birlikte çalıştık. Belediyeye olan katkısı oldukça fazlaydı. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Bu koronavirüs bize bir kez daha kurallara uymanın önemini gösterdi. Lütfen evlerimizden çıkmayalım, bir süre akraba, eş, dost ziyaretlerine ara verelim. Görüyoruz bu işin şakası yok. Sevdiklerimiz için kurallara uymaya özen gösterelim" ifadelerini kullandı.

HEP BİRLİKTE MÜCADELE EDELİM

Oldukça duygusal anlar yaşayan Başkan Otgöz burada yaptığı konuşmada Ali Babacan ile birlikte 7 yıl çalıştıklarını kaydetti. Belediyenin mali yükünü sırtladığını ve herkese babacan bir tavırla yaklaştığını dile getiren Başkan Otgöz; "Maalesef bayram sevincimiz yerini sevdiğimiz bir mesai arkadaşımızı, kaybetmenin üzüntüsüne bıraktı. Ali Babacan ile 7 yıl birlikte çalıştık. Belediyeye olan katkısı oldukça fazlaydı. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Bu koronavirüs bize bir kez daha kurallara uymanın önemini gösterdi. Lütfen evlerimizden çıkmayalım, bir süre akraba, eş, dost ziyaretlerine ara verelim. Görüyoruz bu işin şakası yok. Sevdiklerimiz için kurallara uymaya özen gösterelim" ifadelerini kullandı.


Okunma Sayısı: 180