Başkan Yakup Otgöz, başarılı hafız olma başarısını gösteren Seydikemer Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Aziz Karaşal’ı altınla ödüllendirdi


Seydikemer belediye başkanı Yakup Otgöz, Kısık Sesler Proje Kapsamında Muğla ili Ezan Okuma yarışmasında Seydikemer ilçesi adına katılan ve Muğla birincisi olan Seydikemer İmam hatip Anadolu lisesi öğrencisi Aziz Karaşal’ı ödüllendirdi.

Seydikemer belediye başkanı Yakup Otgöz’ün makamında kabul ettiği genç hafız Aziz Karaşal’ı göstermiş olduğu başarıdan ve Seydikemer ilçesini en iyi şekilde temsil etmesinden dolayı tebrik etti. Ziyarette gençliğin önemini de vurgulayan Başkan Otgöz, "Gençlerimizin inandığımız kitabımızı hissederek başarılı bir şeklide okumaları bizleri mutlu etti. Seydikemer’imizi temsil ederek birinciliği elde eden kardeşimiz bizleri ayrı gururlandırdı. Marifet iltifata tabiidir. Bizlerde başarılı çocuklarımızı ödüllendirerek teşvik etmek istedik. Rabbim bu gençlerimizi hiç eksik etmesin. Bunlar olacak ki Kuran'ımız, ezanımız dinmeyecek. Genç nesillerimizin bu başarıları bizlere umut veriyor. Yarınlarımıza güvenle bakmamız sağlıyor. Geçmişini, örf ve adetlerini bilerek manevi zenginlikler için de kendilerini geliştiren genç kardeşlerimiz bir kez daha tebrik ederim. Bu konuda gayret eden hocalarımıza da ayrıca teşekkür etmek istiyorum" dedi.

Başkan Yakup Otgöz, başarılı hafız olma başarısını gösteren Seydikemer İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencisi Aziz Karaşal’ı başarılarından dolayı altınla ödüllendirdi.


Okunma Sayısı: 3018