BAŞKAN AKDENİZLİ: “HER ŞEY SEYDİKEMER İÇİN”


BAŞKAN AKDENİZLİ: “SEYDİKEMERSPOR’UMUZUN, MÜSABAKALARINI HEP BİRLİKTE İZLEYECEĞİZ”

MEHMET GÜNAY STADINDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Seydikemer Belediye Başkanı ve Seydikemerspor Kulüp Başkanı B. Önder Akdenizli, Mehmet Günay Stadındaki yenileme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Muğla Süper Amatör Liginde mücadele edecek olan Seydikemerspor’un Mehmet Günay StadındSeydikemer Belediye Başkanı ve Seydikemerspor Kulüp Başkanı B. Önder Akdenizli’nin talimatıyla yenileme çalışmaları başlatılmıştı. 

Yapılan çalışmaların tamamlanmasının ardından daha modern ve estetik bir görünüme kavuşacak olan statta incelemelerde bulunan Başkan Akdenizli, stadın yenileme çalışmalarını koordine eden yetkililerinden bilgi aldı. Başkan Akdenizli’ye incelemeler sırasında Başkan Yardımcıları Mustafa Karakuş ve Muharrem Gökcen eşlik etti. 

BAŞKAN AKDENİZLİ: “HER ŞEY SEYDİKEMER İÇİN

Başkan Akdenizli burada yaptığı açıklamada; “Seydikemer’detarih yazılan Mehmet Günay Stadındayız. Stadımızın çim ekme çalışmalarını yerinde inceledik. İnşallah en kısa zamanda bu görmüş olduğunuz alanda yemyeşil çimde gençlerimiz spor yapacak, Seydikemerspor’umuzun burada faaliyetlerini, spor müsabakalarını hep birlikte izleyeceğiz. Tribünleri de yenileceğiz. Burada çok güzel bir ortam yaratacağız. Her şey Seydikemer için” ifadelerini kullandı.


Okunma Sayısı: 554