SEYDİKEMER BELEDİYESİ’NDE KOLTUK ÇOCUKLARIN


BAŞKAN AKDENİZLİ, KOLTUĞUNU MİNİKLERE BIRAKTI

SEYDİKEMER BELEDİYESİ’NDE KOLTUK ÇOCUKLARIN

Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu çocuklara devretti.

Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, Seydikemer Şehit Gürcan Akan İlkokulu 4’üncü sınıf öğrencileri Utku Hadi Tur ve Ceylin Karadere’yi makamında ağırladı. Öğrencilere İlçe Milli Eğitim Müdürü İlkay Şumur ve öğretmenleri de eşlik etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen ve geleneksel hale gelen, çocukların temsili olarak yönetici koltuğuna oturmaları töreninde, kısa sürede olsa Seydikemer Belediye Başkanlığı koltuğunu emanet alan çocuklar, istek ve temennilerini Başkan B. Önder Akdenizli’ye ilettiler.

Temsili Belediye Başkanlığı makamına oturan öğrenciler, merak ettikleri çalışmalar hakkında ilgili Birim Müdürlerini telefonla arayarak çalışmaların hızlanması için talimat verdiler. Minikler, Seydikemer’e yapılması planlanan Fen Lisesi ile ilgili de İmar ve Şehircilik Müdürlüğünden bilgi aldılar.

23 Nisan'da koltuğunu teslim ettiği minik öğrencilere günün anısına çeşitli hediyeler veren Başkan Akdenizli, öğrencilerin taleplerini yerine getireceğine söz verdi. Çocuklarla hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Akdenizli; “Yarının büyükleri ve yöneticileri olacak yavrularımız, ülkemizi daha güzel günlere taşıyacaklar. Tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum” dedi.


Okunma Sayısı: 236