SEYDİKEMERİMİZ'DE KIŞ ÖNCESİ YOLLARI GÜVENLİ HALE GETİRİYORUZ


SEYDİKEMERİMİZ'DE KIŞ ÖNCESİ YOLLARI GÜVENLİ HALE GETİRİYORUZ

Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz tarafından birçok mahallede yürütülen çalışmalarla kış mevsimi öncesi köylüler daha rahat ve daha güvenli yollara kavuşuyor. Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz tarafından Bayır Mahallesi Belarası mevkii yolunda asfalt çalışması yapıldı.

Seydikemer ilçesinde mahalle yollarının asfalt yapım çalışması devam ediyor. Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz yaklaşan kış ayları öncesi Bayır Mahallesi’ndeki yolların bakımını yapıyor. Vatandaşlarımızın daha güvenli yollarda ulaşım sağlayabilmesi için Bayır Mahallemizin Belarası Mevkiinde 3 buçuk kilometrelik yolda önce onarım çalışması yapıldı. Daha sonra asfaltlama çalışması yapıldı. Asfalt çalışmalarını Seydikemer Belediye Başkan Yardımcımız Ramazan Kaynak’ta yerinde inceledi. 

Yeni yollarına kavuşan mahalle halkı, Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimize çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Bayır Mahallemiz’de ekiplerin çalışmalarını gören bir vatandaş; “Seydikemer Belediyesi ihtiyacımız olan yolları asfalt yaptığı için çok teşekkür ederiz. Bayır Mahallesinin Belarası mevkiinde yer alan yol Karabel'in başından yaklaşık 3 kilometrelik bir yolumuz tamir ediliyor. Yol onarım çalışmasının neticilendirilmesinin ardından da asfalt çalışmaları yapılıyor. Başkan Yardımcımız Ramazan Kaynak ve yanında bir ekip gelip çalışmaları burada takip ediyorlar. Seydikemer Belediyesi ve Belediye Başkanımız Yakup Otgöz’e çok teşekkür ediyorum tekrar” dedi.


Okunma Sayısı: 708