Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri mahallerdeki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.


Çamurköy'ün Bir Yolu Daha Çamurdan Kurtuldu

Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri mahallerdeki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çamurköy Mahallesinde yapılan çalışmalar için mahalle muhtarı Alim Yanatma başkan Yakup Otgöz ve Ekibine teşekkür etti.

Çalışmalara hız kesmeden devam

Seydikemer belediyesi ekipleri mahallerde yapılan çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çamurköy mahallesinde vatandaşlar çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin yürüttükleri çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getiren vatandaşlar yolların kilitli parkeyle kaplanıyor olmasından dolayı çok memnun olduklarını ifade ederek Seydikemer Belediyesine ve Başkan Yakup Otgöz'e teşekkür ediyoruz dediler.

Mahallesine yapılan çalışmaların mahalle sakinlerini mutlu ettiğini söyleyen Çamurköy Mahalle Muhtarı Alim Yanatma, “Parke çalışmaları devam ediyor. Mahallemiz sevinçli, başkanımız Yakup Otgöz bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Ne zaman yanına bir taleple gitsek bunu karşılamak için elinden geleni yaptı. Yakup başkandan daha çok hizmet alacağımıza inanıyoruz. Çünkü mahallemize çok yatırımlar yaptı. Yollarımızı parke taşı yaptı, ana yollarımızı asfalt yaptı, camimizi, düğün salonumuzu, çocuk oyun parkımızı hepsini yaptı. Bizler daha ne isteyelim. Hizmet gören bir muhtar olarak şunu söyleyebilirim, biz ilçe olarak başkanımıza sahip çıkarsak daha çok hizmetlerin yapılacağına inanıyoruz. Yeni bir ilçe olmasına rağmen Belediye başkanımız Seydikemer’in mahallelerine hizmet götürmek için elindeki kısıtlı imkanlarla vatandaşların mağduriyetini ortadan kaldırmak için çok çaba harcadı bizler bunu görüyoruz. Ben şahsım ve mahallem adına kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Hizmetler devam edecek

Seydikemer de asfaltlama ve kilitli parke çalışmalarını hızla sürdürdüklerini aktaran Başkan Yakup Otgöz, şunları söyledi: “Çalışmalarımız mahallerimizde ve merkezimizde devam ediyor.  Her zaman dile getiriyorum, hedefimiz büyük, gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz. Ama bildiğiniz üzere havalar artık yavaş yavaş soğumaya başladı. Havalar soğuduğu zaman kış aylarında hava koşullarından dolayı çalışmalarımıza ara veriyoruz, gönül ister ki 12 ay vatandaşlarımıza hizmet edelim.  Şimdi yollara sathi asfalt seriyoruz. Parke çalışmalarımız devam ediyor. Asfalt ve parke çalışmaları yaparak mahallelerimizi tozdan ve çamurdan kurtarıp modern görünüme kavuşturmak için tüm gayretimizle çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Biz bu yola çıktığımızda vatandaşlarımıza ve kendimize bu konuda söz verdik.  Mahallelerimizde çok daha güzel hizmetler yapmayı hedefliyoruz. Seydikemer’de yaşayan her bir vatandaşımız bu hizmetleri fazlasıyla hak ediyor. En büyük çabamız vatandaşlarımıza yapılması geç kalınmış hizmetleri hızlı bir şeklide yapılmasını sağlamaktır. Hep birlikte ilçemizin gelişip güzelleşmesi için çalışıyoruz. Hizmet yolunda yaşanan aksaklıklardan dolayı vatandaşlarımızın anlayışlarından ve sabırlarından dolayı teşekkür ederim. Her zaman söylediğim gibi “Biz birlikte Seydikemer’iz. Bu ilçeyi, bu şehri hep birlikte inşa edeceğiz. Şuna inancım tam Seydikemer’i güzel günler bekliyor bunu hep birlikte göreceğiz ve yaşayacağız” şeklinde konuştu.

 

 


Okunma Sayısı: 1721