BAŞKAN'IMIZ YAKUP OTGÖZ: “GURURLANDIK”


BAŞKAN’IMIZ OTGÖZ’DEN ŞAMPİYON GÜREŞÇİYE ALTIN HEDİYE

Belediye Başkan’ımız Yakup Otgöz, Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında 110 kiloda Türkiye 3’üncüsü olarak Milli Takım kadrosuna seçilen Seydikemerli güreşçi Muhammed Enes Özcan’a altın hediye etti

 

Belediye Başkan’ımız Yakup Otgöz, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında 110 kiloda Türkiye 3’üncüsü olarak Milli Takım kadrosuna seçilen Seydikemerli güreşçi Muhammed Enes Özcan ve antrenörü Cemal Cumbur, Başpehlivan Ali Yanatma, Bağlıağaç Muhtarı Yücel Özdemir ve Çamurköy Mahalle Muhtarı Alim Yanatma’yı makamında kabul etti.

BAŞKAN’IMIZ YAKUP OTGÖZ: “GURURLANDIK”

Genç güreşçi Muhammed’i ilerleyen zamanlarda başpehlivan olarak gördüğünü dile getiren Başkan’ımız Yakup Otgöz; “Seydikemerli gençlerimiz bizleri gururlandırmaya devam ediyor. Muhammed Enes Özcan’ın başarısı, gençlere imkân verilirse hem ilçemizin hem de ülkemizin adını en güzelde temsil ettiklerinin bir örneği. Muhammed Enes Özcan ve diğer sporculara desteğimiz devam edecek. Genç sporcumuza başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

ÖZCAN: “ÜLKEMİ HER ZAMAN EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİM”

Başkan’ımız Yakup Otgöz’e desteklerinden dolayı teşekkür eden Seydikemerli güreşçi Muhammed Enes Özcan, Seydikemer’in ismini dünyaya duyurmak istediğini söyledi. Milli Takıma seçilmenin gururunu yaşadığını kaydeden Özcan; “Ülkemi her zaman en iyi şekilde temsil edeceğim” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan’ımız Yakup Otgöz, Seydikemerli güreşçi Muhammed Enes Özcan’ı altınla ödüllendirerek başarılarının devamını diledi. 


Okunma Sayısı: 134